RAFIL systemy alkilowe poliwinylowe poliuretanowe epoksydowe termoodporne

Radomska Fabryka Farb
i Lakierów RAFIL S. A.

POLSKA - MAZOWIECKIE
26-600 RADOM
ul. Czarna 29
tel.: 48 48 36 71 911
fax.: 48 48 36 71 990

www.rafil.pl
rafil@rafil.pl

RAFIL systemy alkilowe poliwinylowe poliuretanowe epoksydowe termoodporne
   
RAFIL systemy alkilowe poliwinylowe poliuretanowe epoksydowe termoodporne                    RAFIL systemy alkilowe poliwinylowe poliuretanowe epoksydowe termoodporne
 

RAFIL SA – doświadczenie pokoleń

Fabryka z 90 letnimi tradycjami. W latach 30 XX wieku produkowała farby na samoloty i samochody na rynek niemiecki i polski. Po wojnie była głównym dostawcą zabezpieczeń w przemyśle ciężkim: chemicznym, wojskowym, hutniczym, górniczym, maszynowym, motoryzacyjnym, energetycznym.

RAFIL SA – nowoczesne technologie, najwyższa jakość

Obecnie RAFIL SA jest liderem w produkcji antykorozyjnych farb podkładowych i nawierzchniowych do ciężkiej ochrony korozyjnej w przemyśle ciężkim. Produkuje systemy alkilowe, poliwinylowe, poliuretanowe, epoksydowe, termoodporne. Zgodnie z najnowszymi tendencjami, w ofercie firmy znajdują się nowe, przyjazne środowisku, wyroby wodorozcieńczalne oraz typu "high solids", o mniejszej zawartości rozcieńczalników organicznych.
RAFIL pracuje w Zintegrowanym Systemie Zarządzania Jakością i Środowiskiem opartym na międzynarodowych normach PN – EN ISO 9001 i PN – EN ISO 14001. Jest także laureatem Mazowieckiej Nagrody Jakości.

RAFIL SA – dostępny w detalu

Fabryka produkuje także wyroby rynkowe. Bogate kolorystycznie, konfekcjonowane zgodnie z potrzebami prywatnych odbiorców, są produkowane według tych samych norm i receptur, co wysoce specjalistyczne farby przemysłowe. Najbardziej znane marki tej grupy: RADACH, BETONMAL, GRUNTOEMALIA na rdzę czy RAFTALUX znalazły swoje trwałe miejsce na półkach dobrych sklepów farbiarskich.

RAFIL systemy alkilowe poliwinylowe poliuretanowe epoksydowe termoodporne                      RAFIL systemy alkilowe poliwinylowe poliuretanowe epoksydowe termoodporne
Рейтинг@Mail.ru Google+
Google+